Для когось я ніхто... — микроблог А-НЮТКА

Для когось я ніхто, ніяка,
Комусь як сонце і вода.
Комусь без шарму і без смаку
Для когось - мавка лісова.
Хтось може скаже" Нецікава,
Нема родзинки в ній, нема".
А хто чув душу, що співала
Той скаже" Тепла як весна".
Та чи важливо те, насправді,
Ким для чужих ти в світі є?
Якщо у серці світла правда
А в погляді любов живе...


Автор: А-НЮТКАв 07:49
Знакомства и общение 2025