Життя важке... — микроблог А-НЮТКА

Життя важке, а жити таки треба.
Чи вміємо, чи можемо, чи ні.
Бо нам життя — дарунок цінний з неба,
То найцінніший дар для нас тут, на землі.
Часи важкі, а жити таки треба,
Хай як і де б нам жити довелось.
Хоч не закриті є гештальти і потреби,
Та мріймо, щоб здійснилось все й збулось.
Життя важке, а жити таки треба,
Й радіти всьому, що дано лише для нас.
І брати все найкраще лиш для себе,
І пам'ятати, що живем лиш раз.
Живем, як вмієм, бо живемо вперше,
Тому і помилки ми робим повсякчас.
Важке життя, й чим далі — все не легше.
Як жаль, що ми живемо всього... Всього лише
Один-єдиний раз.


Автор: А-НЮТКАв 14:36
Знакомства и общение 2025