Чи правильно я жила? — микроблог А-НЮТКА
Чи правильно жила я? Вкотре запитую себе. І щоразу серце знаходить одну й ту саму відповідь.
Життя не буває без помилок. Воно складається з радості й болю, втрат і зустрічей, перемог і розчарувань. Були моменти, які хотілося б змінити, були слова, які варто було сказати або промовчати. Але саме вони зробили мене тією, ким я є сьогодні.
Якби доля подарувала мені ще один шанс прожити життя заново, я б знову обрала свою дорогу. Обрала б тих самих людей, які вчили мене любити, прощати, чекати й бути сильною. Одні дарували щастя, інші — безцінні уроки. І кожен залишив у моєму серці свій слід.
Бо життя вимірюється не кількістю бездоганних рішень, а щирістю, з якою ми любимо, віримо й не втрачаємо людяності. І якщо сьогодні я можу з вдячністю озирнутися назад, значить, мій шлях був правильним
Тож більше не питаю себе, чи правильно жила. Я дякую Богові за кожен прожитий день, за кожну зустріч і кожне випробування. Адже саме вони привели мене туди, де я є зараз. І, попри все, я б знову обрала своє життя.
Життя не буває без помилок. Воно складається з радості й болю, втрат і зустрічей, перемог і розчарувань. Були моменти, які хотілося б змінити, були слова, які варто було сказати або промовчати. Але саме вони зробили мене тією, ким я є сьогодні.
Якби доля подарувала мені ще один шанс прожити життя заново, я б знову обрала свою дорогу. Обрала б тих самих людей, які вчили мене любити, прощати, чекати й бути сильною. Одні дарували щастя, інші — безцінні уроки. І кожен залишив у моєму серці свій слід.
Бо життя вимірюється не кількістю бездоганних рішень, а щирістю, з якою ми любимо, віримо й не втрачаємо людяності. І якщо сьогодні я можу з вдячністю озирнутися назад, значить, мій шлях був правильним
Тож більше не питаю себе, чи правильно жила. Я дякую Богові за кожен прожитий день, за кожну зустріч і кожне випробування. Адже саме вони привели мене туди, де я є зараз. І, попри все, я б знову обрала своє життя.
| Автор: А-НЮТКА | в 10:40 |
