Відьма... — микроблог Ксешка______


Щоразу, коли мені в спину сичать: "ВІДЬМА", я з усмішкою відповідаю: "Ащпоробиш, не всім же бути боХинями"». lol


Автор: Ксешка______26 Мая 2026 в 11:25
Знакомства и общение 2025