Хаха... — микроблог Ксешка______


У моєму віці вже не страждають від кохання. Тому, якщо я сумна, значить у мене або скінчилися гроші, або ломить кістки через погоду. Ну або те і друге… biggrin3


Автор: Ксешка______24 Мая 2026 в 22:40
Знакомства и общение 2025